Komentář pro
Dvoumístné elektrické autíčko Mercedes-Benz X-Class 4x4 s dotykovou MP4, lakované černé
Dobrý den, chtěl bych vědět zdali může MB X-class 4x4 ven za jakýchkoliv povětrnostních podmínek,například v dešti nebo sněžení. Je chráněn proti vodě,blátu atd? Kdyby chtěly děti zajet do zablácené louky s kalužemi..jestli se mu může něco stát.
Díky!
Martin
, 05.11.2020
Na Heuréce a Zboží.cz nás doporučilo 2486+ rodičů
5
Rychlá komunikace a vše okamžitě řeší, cokoliv je třeba, autíčko opravdu nádherné a velké, vše odpovídá jak je uvedeno na stránkách
Michala
recenze obchodu na heureka.cz
5
Jsou vstřicní, ochotní, rádi poradí, byl jsem po všech stranách spokojen a chci touto cestou poděkovat paní Labutové Tereze. Autíčko, které mi pomohla vybrat, jsem dostal s jejím přičíněním na druhý den.
Rosťa
recenze obchodu na heureka.cz
5
Před samotnou koupí elektrického autíčka jsem si potřeboval ještě upřesnit některé informace. Paní z e-shopu byla velice milá a vstřícná. Dokonce mi sama od sebe ještě po půl hodině volala další informace nad rámec mého původního dotazu.
Po sestavení autíčka jsem ještě dvakrát potřeboval poradit ohledně nabíjení a vyjmutí baterie z autíčka. Pán ze servisu rovněž velice milý a vstřícný.
Čambrla
recenze obchodu na heureka.cz
5
Okamžitá domluva po telefonu,vlídná operátora, dostatečné vysvětlení i poradenství. Jsem starší žena, tento způsob objednávky mi velice vyhovoval. Ráda ho využiji znovu, mám totiž 4 vnoučata. S pozdravem MH.
Díky!