Abychom zajistili férové hodnocení, mohou produktové recenze psát pouze zákazníci, kteří u nás výrobek skutečně zakoupili.
Recenzi lze vložit dvěma způsoby. Zákazník se buďto ověří přihlášením do svého účtu, nebo recenzi vloží prostřednictvím speciálního odkazu, který mu zašleme e-mailem několik dní po jeho objednávce.
Recenze před zveřejněním prochází schvalovacím procesem. Aby recenze mohla být schválena, nesmí obsahovat vulgarismy, musí být napsána v českém nebo slovenském jazyce a nesmí obsahovat odkazy na jiné webové stránky.
Děkujeme za váš čas věnovaný hodnocení produktů. Každá zkušenost je cenná.
+ Na dotaz mi odpověděli rychle a poradili.
+ Zboží dorazilo druhý den po objednávce.
+ Autíčko vypadá kvalitě
+ Kvalitně zpracovány návod k sestavení
Maatysek
recenze obchodu na heureka.cz
5
Obchod mne velmi mile překvapil - přehledným e-shopem, výběrem požadovaného zboží, které bylo skladem, jednoduchou a rychlou objednávkou, rychlým doručením, přiměřenými cenami, profesionální komunikací. Doporučuji.
Daniela
recenze obchodu na heureka.cz
5
Před samotnou koupí elektrického autíčka jsem si potřeboval ještě upřesnit některé informace. Paní z e-shopu byla velice milá a vstřícná. Dokonce mi sama od sebe ještě po půl hodině volala další informace nad rámec mého původního dotazu.
Po sestavení autíčka jsem ještě dvakrát potřeboval poradit ohledně nabíjení a vyjmutí baterie z autíčka. Pán ze servisu rovněž velice milý a vstřícný.
Čambrla
recenze obchodu na heureka.cz
5
Měl jsem malý problém s objednaným zbožím...firma se postavila k problému čelem a vše bylo bleskurychle vyřízeno...poradily a navrhly řešení...funguje prozákaznický přístup...Děkuji
Odpovědět na komentář